Başarı Hikayeleri

Beyond Otel

Beyond Hotel, rustik ve modern öğeleri harmanlayan çoklu-tarz anlayışıyla tasarlanmış 60 odasıyla İzmir’in en merkezi noktalarından Alsancak’ta konuklarına dünya standartlarında konfor ve kalite sunuyor.

berqNET FireWall - Beyond OtelBeyond Hotel, ağ güvenliği ve misafir ağı projesinde yeni nesil güvenlik duvarı berqNET UTM çözümünü tercih etti. Otel yetkilileri öncelikle kurum ağına internet veya yerel ağ üzerinden olabilecek siber saldırılara tedbir almak istediler. Siber saldırılara yönelik olarak berqNET UTMin IPS/IDS (saldırı tespit/saldırı engelleme) özelliği ile çift katmanlı koruma sistemi devreye alındı.

berqNET UTM üzerinde Beyond Hotel yetkililerinin belirledikleri web filtreleme kuralları ile internet erişimleri kontrol altına alındı. berqNET UTM raporlama özelliği sayesinde ise yöneticilerin raporları berqNET UTM arayüzünden kolayca görebilmeleri sağlandı.

Beyond Hotel, misafirlerine güvenli internet erişimi sunmak için berqNET UTM üzerinde tümleşik olarak yer alan berqNET Hotspot özelliğinden faydalandı. Misafirlere hem manuel yetkilendirme hem de otel veritabanı entegrasyonu ile yetkilendirme yöntemleri kullanılarak verilen internet erişiminde, trafik kayıtlarının 5651 yasasına uygun olarak tutulması da berqNET 5651 özelliğiyle sağlanmış oldu.


Pdf dosyası için tıklayınız.
Sizi iyi tanıyoruz,
Tehditleri biliyoruz,
İhtiyaçlarınızı biliyoruz.
Çözümünüz berqNet