Başarı Hikayeleri

Sanpey Gıda Anadolu Bal

1980 yılından başlayarak Türkiye ve dünya için Çukurova’da entegre bir tesisle üretim yapan Sanpey Gıda Anadolu Bal, mucize bir besin olan balın en doğal halini toplam kalite yaklaşımı ile tüketicilerine ulaştırmayı ve bu gelişimi sürdürülebilir kılmayı hedeflemektedir.

Sanpey Gıda güvenlik, yönetilebilirlik ve yasal loglama projesinde yeni nesil güvenlik duvarı berqNET bq50 UTM çözümünü tercih etti. Logo Siber Güvenlik Adana Bölgesi İş Ortaklarından Atılım Bilgisayar, berqNET projesini kurulum öncesi ve sonrası destek sistemiyle Sanpey Gıda’ya başarıyla teslim etti.

Sanpey Gıda Anadolu Bal - berqNET UTMSanpey Gıda yetkilileri öncelikle kurum ağına internet veya yerel ağ üzerinden olabilecek siber saldırılara tedbir almak istediler. Siber saldırılara yönelik olarak berqNET UTM’in IPS/IDS (saldırı tespit/saldırı engelleme) özelliği ile çift katmanlı koruma sistemi devreye alındı. Ek olarak berqNET UTM’in antivirüs koruması ile zararlı yazılımlara karşı koruma sağlandı.

berqNET UTM üzerinde Sanpey Gıda yetkililerinin belirledikleri web filtreleme kuralları ile kurum çalışanlarının internet erişimleri kontrol altına alındı, istenmeyen sitelere erişim engellendi veya sınırlandı. berqNET UTM raporlama özelliği sayesinde ise yöneticilerin raporları berqNET UTM arayüzünden kolayca görebilmeleri sağlandı.

Sanpey Gıda, berqNET UTM’in üzerinde tümleşik olarak yer alan 5651 sayılı kanuna uygun loglama çözümünü kullanarak yasal logları kolayca tutmaya başladı.


Pdf dosyası için tıklayınız.
Sizi iyi tanıyoruz,
Tehditleri biliyoruz,
İhtiyaçlarınızı biliyoruz.
Çözümünüz berqNet